Skip to main content

Cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo informacji


Dla kogo?

Szkolenie z Cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji jest przeznaczone dla wszystkich osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat zagrożeń związanych z cyberprzestępczością oraz sposobów ochrony danych i systemów przed takimi zagrożeniami. 

Korzyści dla uczestnika

Uczestnik szkolenia "Cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo informacji" zyska wiele korzyści, w tym:

 1. Poznanie podstawowych zagrożeń związanych z cyberprzestępczością oraz sposobów ich unikania i minimalizowania ryzyka.

 2. Zdobycie wiedzy na temat ochrony danych osobowych i wrażliwych informacji przed nieautoryzowanym dostępem, kradzieżą i innymi zagrożeniami.

 3. Nauczenie się, jakie narzędzia i technologie stosować w celu zapewnienia bezpieczeństwa swojego systemu informatycznego i danych.

 4. Zrozumienie istoty ataków phishingowych i sposobów na ich unikanie.

 5. Praktyczne wskazówki dotyczące zapobiegania atakom hakerskim i sposobów reagowania na nie w przypadku ich wystąpienia.

 6. Przygotowanie do identyfikacji i analizowania zagrożeń związanych z cyberbezpieczeństwem oraz skuteczne reagowanie na nie.

Uczestnik szkolenia "Cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo informacji" zdobędzie praktyczne umiejętności oraz wiedzę teoretyczną, które pozwolą mu na efektywną ochronę danych osobowych oraz systemów informatycznych przed zagrożeniami związanymi z cyberprzestępczością.

Korzyści dla organizacji

Wysłanie pracownika na szkolenie "Cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo informacji" może przynieść wiele korzyści dla pracodawcy, w tym:

 1. Zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w firmie poprzez szkolenie pracowników z zakresu ochrony danych i systemów informatycznych.

 2. Minimalizacja ryzyka wystąpienia incydentów związanych z cyberprzestępczością, takich jak ataki hakerskie, kradzież danych lub oszustwa phishingowe.

 3. Zwiększenie wiedzy pracowników na temat zagrożeń związanych z cyberbezpieczeństwem, co pozwoli im na skuteczne reagowanie w przypadku ich wystąpienia.

 4. Poprawa wizerunku firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych, którzy coraz częściej oczekują, że ich dane będą bezpieczne.

 5. Możliwość uzyskania certyfikatu potwierdzającego wiedzę pracownika z zakresu cyberbezpieczeństwa, co może być przydatne przy ubieganiu się o kontrakty z instytucjami publicznymi czy dużymi korporacjami.

Pracodawca wysyłając pracownika na szkolenie "Cyberbezpieczeństwo i bezpieczeństwo informacji" inwestuje w rozwój swojej firmy, poprawiając bezpieczeństwo swoich danych i wizerunek w branży.

Zakres szkolenia

 • Wprowadzenie do problematyki cyberbezpieczeństwa
 • Fizyczne aspekty cyberbezpieczeństwa
 • Socjotechniczne metody pozyskiwania danych
 • Jak wykrywać ataki phishingowe - socjotechnika

  • charakterystyka i zagrożenia, metody ataków
  • phishingowych i reagowanie
 • Metody Ochrony przed zagrożeniami

 • Bezpieczna komunikacja
 • Zgłaszanie incydentów bezpieczeństwa
 • Systemowe zarządzanie bezpieczeństwem informacji
Zakres szkolenia

Co otrzymasz po zakupie szkolenia

Profesjonalna kadra

Nasza kadra to ludzie z praktycznym doświadczeniem zdobytym podczas wielu szkoleń.

Praktyczne podejście

Przykłady zaciągnięte z doświadczeń zdobytych podczas przeprowadzonych licznych wdrożeń i szkoleń.

Certyfikat

Certyfikat potwierdza przeszkolenie i nabycie potrzebnej wiedzy, aby bezpiecznie posługiwać się narzędziami elektronicznymi.

Często zadawane pytania

Jak wygląda proces zapisu na szkolenie?

Na szkolenie możesz się zapisać poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz przy konkretnym produkcie. Możesz również do nas zadzwonić. 

Czy jest możliwość dostosowania zakresu szkolenia do własnych potrzeb?

Tak. Program szkolenia i jego zaawansowanie możemy zmodyfikować pod konkretne potrzeby szkolonej grupy. W tym celu należy się z nami skontaktować telefonicznie lub pozostawić swoje dane przez formularz kontaktowy, abyśmy mogli nawiązać kontakt i uzgodnić zakres i formę szkolenia, aby jak najbardziej spełniała Państwa oczekiwania. 

Jeśli na naszej liście szkoleń nie ma pozycji, która wprost odpowiadałaby Państwa potrzebom, prosimy o kontakt i przedstawienie swoich oczekiwań – postaramy się im sprostać.

Czy podczas szkolenia przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi?

Cena szkolenia jest uzależniona od formy szkolenia (online/stacjonarnie), lokalizacji, ilości uczestników czy czasu trwania zamawianego. Jeśli cena nie jest podana bezpośrednio przy danym produkcie szkoleniowym, to znaczy, że jest ona ustalana adekwatnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.

Jaka jest cena szkolenia?

Cena szkolenia jest podana przy konkretnym produkcie. Jest ona zależna od czasu trwania zamawianego szkolenia, ilości uczestników lokalizacji czy formy szkolenia (online/stacjonarnie). Dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.

Formularz Kontaktowy

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym szkoleniem, prosimy o kontakt w celu przygotowania dedykowanej oferty. Szkolenie może zostać przeprowadzone w dogodnym dla Państwa terminie i formule zdalnej lub stacjonarnie w wybranej lokalizacji.

 

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie
Polityką Prywatności.


Harmonogram


Nasze aktualne terminy szkoleń

Nasi Klienci