Skip to main content

Systemowe zarządzanie bezpieczeństwem informacji w oparciu o ISO/IEC 27001


Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do organizacji, dbających o odpowiedni poziom i jakość świadczonych usług i jednocześnie chcących podejść także do bezpieczeństwa informacji w sposób usystematyzowany. Dedykowane dla osób odpowiedzialnych w organizacji za obszar bezpieczeństwa informacji w tym ochrony danych osobowych chcących poznać i uregulować obszar bezpieczeństwa informacji zgodnie ze standardem ISO/IEC 27001 oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa informacji chcących pogłębić wiedzę w niniejszym zakresie.

Korzyści dla uczestnika

Poznanie złożoności kompleksowego ujęcia obszaru bezpieczeństwa informacji i wymagań najbardziej powszechnego standardu ISO/IEC 27001.

Korzyści dla organizacji

Poznanie i zrozumienie wymagań systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji może być wykorzystane przez organizacje planujące wdrożenie Systemu Zarządzenia Bezpieczeństwem informacji czy też po prostu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji w organizacji. Właściwe podejście do kwestii bezpieczeństwa informacji niewątpliwie przekłada się na jakość zarządzania i niesie za sobą wiele korzyści jak chociażby zapewnienie spełnienia wymagań prawnych (np. w obszarze bezpieczeństwa danych osobowych) jak też przekłada się na jakość świadczonych usług. Jeśli organizacja potrzebuje specjalistycznego wsparcia w działaniach związanych uporządkowaniem czy wdrożeniem systemowego zarządzania bezpieczeństwem informacji w swojej organizacji zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia potrzeb i ustalenia możliwości i warunków współpracy w tym obszarze.

Zakres szkolenia

  • Kluczowe zagadnienia w bezpieczeństwie informacji i szacowaniu ryzyka
  • Wymagania biznesowe i prawne Przykładowe zagrożenia w bezpieczeństwie informacji
  • Systemowe podejście do zarządzania bezpieczeństwem informacji – korzyści dla organizacji
  • Informacje podstawowe pojęcia, dlaczego i jak chronimy
  • Wymagania normy ISO/IEC 27001 poznanie i zrozumienie wymagań standardu (z uwzględnieniem wymagań standardu ISO/IEC 27001:2022)
Zakres szkolenia

Co otrzymasz po zakupie szkolenia

Profesjonalna kadra

Nasza kadra to ludzie z praktycznym doświadczeniem zdobytym podczas wielu szkoleń.

Praktyczne podejście

Przykłady zaciągnięte z doświadczeń zdobytych podczas przeprowadzonych licznych wdrożeń i szkoleń.

Certyfikat

Certyfikat potwierdza przeszkolenie i nabycie potrzebnej wiedzy, aby sprawnie zarządzać bezpieczeństwem informacji w oparciu o ISO/IEC 27001.

Często zadawane pytania

Jak wygląda proces zapisu na szkolenie?

Na szkolenie możesz się zapisać poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz przy konkretnym produkcie. Możesz również do nas zadzwonić. 

Czy jest możliwość dostosowania zakresu szkolenia do własnych potrzeb?

Tak. Program szkolenia i jego zaawansowanie możemy zmodyfikować pod konkretne potrzeby szkolonej grupy. W tym celu należy się z nami skontaktować telefonicznie.

Czy podczas szkolenia przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi?

Oczywiście. Nie wyobrażamy sobie szkolenia bez interakcji ze strony uczestników i dlatego pytania są zawsze mile widziane, a nasi szkoleniowcy chętnie udzielają odpowiedzi na nurtujące uczestników pytania.

Jaka jest cena szkolenia?

Cena szkolenia jest podana przy konkretnym produkcie. Jest ona zależna od czasu trwania zamawianego szkolenia, ilości uczestników lokalizacji czy formy szkolenia (online/stacjonarnie). Dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.


Formularz Kontaktowy

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym szkoleniem, prosimy o kontakt w celu przygotowania dedykowanej oferty. Szkolenie może zostać przeprowadzone w dogodnym dla Państwa terminie i formule zdalnej lub stacjonarnie w wybranej lokalizacji.

 

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie
Polityką Prywatności.

Harmonogram


Nasze aktualne terminy szkoleń

Nasi Klienci