Skip to main content

Obsługa produktów z grupy SIDAS – Użytkownik


Dla kogo?

Użytkowników systemów z grupy SIDAS. Dzięki szkoleniu możliwe będzie pozyskanie kompetencji w zakresie użytkowania wybranego systemu z grupy SIDAS. Zakres szkolenia zawiera listę odrębnych szkoleń.

Korzyści dla uczestnika

Szkolenie może przynieść wiele korzyści dla użytkownika dowolnego systemu z grupy SIDAS, w zależności od tematu szkolenia i potrzeb uczestnika. 

  1. Zwiększenie wiedzy i umiejętności - szkolenie pozwoli na zdobycie nowych informacji i umiejętności, co pozwoli na lepsze wykorzystanie systemu.

  2. Efektywniejsze wykorzystanie czasu - po ukończeniu szkolenia użytkownik będzie w stanie korzystać z systemu szybciej i efektywniej, co pozwoli zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność pracy.

  3. Uniknięcie błędów i problemów - szkolenie pozwala na poznanie najczęstszych błędów i problemów występujących podczas korzystania z systemu, co pozwala na ich uniknięcie i zwiększenie stabilności działania.

  4. Poprawa jakości pracy - zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą na poprawę jakości pracy i zwiększenie satysfakcji z wykonywanych zadań.

  5. Rozwój osobisty - uczestnictwo w szkoleniu pozwala na rozwój osobisty, zdobycie nowych umiejętności i podniesienie poziomu wiedzy.

Zakres szkolenia

  • Szkolenie użytkownika SIDAS EZD – szkolenie dostosowane do pełnionej roli (kancelaria, manager, użytkownik, lider)
  • Szkolenie użytkownika SIDAS mikroEZD
  • Szkolenie użytkownika SIDAS Budżet
  • Szkolenie użytkownika/redaktora SIDAS BIP/eBOK/eRezerwacje
  • Szkolenie użytkownika SIDAS PZP
Zakres szkolenia

Co otrzymasz po zakupie szkolenia

Profesjonalna kadra

Nasza kadra to ludzie z praktycznym doświadczeniem zdobytym podczas wielu szkoleń.

Praktyczne podejście

Przykłady zaciągnięte z doświadczeń zdobytych podczas przeprowadzonych licznych wdrożeń i szkoleń.

Certyfikat

Certyfikat potwierdza przeszkolenie i nabycie potrzebnej wiedzy, aby sprawnie posługiwać się produktami grupy SIDAS.

Często zadawane pytania

Jak wygląda proces zapisu na szkolenie?

Na szkolenie możesz się zapisać poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz przy konkretnym produkcie. Możesz również do nas zadzwonić. 

Czy jest możliwość dostosowania zakresu szkolenia do własnych potrzeb?

Tak. Program szkolenia i jego zaawansowanie możemy zmodyfikować pod konkretne potrzeby szkolonej grupy. W tym celu należy się z nami skontaktować telefonicznie lub pozostawić swoje dane przez formularz kontaktowy, abyśmy mogli nawiązać kontakt i uzgodnić zakres i formę szkolenia, aby jak najbardziej spełniała Państwa oczekiwania. 

Jeśli na naszej liście szkoleń nie ma pozycji, która wprost odpowiadałaby Państwa potrzebom, prosimy o kontakt i przedstawienie swoich oczekiwań – postaramy się im sprostać.

Czy podczas szkolenia przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi?

Cena szkolenia jest uzależniona od formy szkolenia (online/stacjonarnie), lokalizacji, ilości uczestników czy czasu trwania zamawianego. Jeśli cena nie jest podana bezpośrednio przy danym produkcie szkoleniowym, to znaczy, że jest ona ustalana adekwatnie do potrzeb i oczekiwań klienta. Dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.

Jaka jest cena szkolenia?

Cena szkolenia jest podana przy konkretnym produkcie. Jest ona zależna od czasu trwania zamawianego szkolenia, ilości uczestników lokalizacji czy formy szkolenia (online/stacjonarnie). Dla naszych stałych klientów przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.


Formularz Kontaktowy

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym szkoleniem, prosimy o kontakt w celu przygotowania dedykowanej oferty. Szkolenie może zostać przeprowadzone w dogodnym dla Państwa terminie i formule zdalnej lub stacjonarnie w wybranej lokalizacji.

 

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie
Polityką Prywatności.

Nasi Klienci